VZW KatOBA

Nieuwe Graanmarkt 32
1000 Brussel

Maatschappelijke zetel:
Naamsesteenweg 355 te 3001 Leuven
OR: 0447.017.174

Algemeen beleid en cellen

  • Griet Blondiau

    Algemeen directeur,
    Coördinator Cel Pedagogisch Beleid,
    Coördinator Cel Personeelsbeleid SO.

    0474 08 39 30

    griet.blondiau@katoba.be

  • Nancy De Boey

    Co-directeur algemeen beleid,
    Coördinator Cel Pedagogisch Beleid,

    0474 74 40 04

    nancy.deboey@katoba.be

  • Pieter Feys

    Coördinerend ICT’er

    0477770507

    pieter.feys@katoba.be

  • Peter Janssens

    Beleidsadviseur,
    directeur lagere school Mater Dei,
    Coördinator Cel ICT-beleid

    02 779 09 94

    peter.janssens@katoba.be

  • Lieven Lemmens

    Coördinator Cel Materieel & Logistiek Beleid
    en Cel informatiebeleid

    0498 41 47 79

    lieven.lemmens@katoba.be

    Lieven is als coördinator van de Cel Materieel & Logistiek Beleid (MLB) het aanspreekpunt binnen onze organisatie voor raamcontracten en centraal inkoopbeleid, subsidies, verzekeringen, ondersteuning van digitale communicatie.

    Als coördinator van de Cel Informatieveiligheid en Gegevensbescherming kan je ook bij hem terecht voor alle GDPR-gerelateerde vragen.

  • Philippe Deliens

    Coördinator Cel Preventiebeleid

    0478 63 32 37

    philippe.deliens@katoba.be

    Als coördinator van de Cel Preventiebeleid houdt Philippe het overzicht over het preventiebeleid en alle preventiemedewerkers binnen onze organisatie, zodat een gelijkgerichte aanpak en uitrol van het beleid kan worden nagestreefd.

    Hij werkt zeer nauw samen met de coördinatoren van de cellen MLB, Infrastructuur en ICT om het preventie-aspect binnen bvb. het inkoopbeleid, indienststellingsbeleid of werfopvolging mee te stroomlijnen.

  • Anja De Neef

    Coördinator van de Cel Infrastructuur.

    0477 19 11 40

    anja.deneef@katoba.be

    Anja is als coördinator van de Cel Infrastructuur het aanspreekpunt voor alle bouwprojecten, renovatie- en herstelwerken, werfopvolgingen, ondersteuning van infrastructuurdossiers.

    Zij is de schakel tussen architecten, aannemers, werfpersoneel, schooldirecties en ondersteunende interne en externe diensten.

  • Yo Wouters

    Stafmedewerker pedagogisch beleid


    yo.wouters@katoba.be

  • Lieve Eyckholt

    Coördinator Cel Financieel beleid

    0477 81 52 04

    lieve.eyckholt@katoba.be

  • Mieke Bonne

    Coördinator Cel Personeelsbeleid: BaO

    0474 74 17 06

    mieke.bonne@katoba.be

Pagina bekijken